Rezidence Krnov

BEZBARIÉROVÉ A NOVÉ BYTY K PRONÁJMU – NOVOSTAVBA 2020

                       Postavili jsme pro naše seniory dva plně bezbariérové bytové domy.                                           

 

Oba bytové domy s názvem REZIDENCE CASA MIA I a REZIDENCE CASA MIA II jsou vybaveny výtahem a jsou zcela bezbariérové. Dům má pouze tři nadzemní podlaží a patro s podkrovními byty. Na každém z pater je pouze 6 bytových jednotek a tak i velikost domu nabízí svým budoucím nájemníkům soukromí a klidné prostředí s perfektní dostupností.

 

REZIDENCE KRNOV JE PROJEKTEM ROKU 2020

5/5

 

Všechny nové byty k pronájmu byly postaveny s ohledem na potřeby seniorů. Jedná se nájemní bytové domy, které mají dispozičně pouze šest bytů na jednom patře. 


Byty jsou vybaveny širokými vstupy a většina z nich má pohodlnou terasu nebo lodžii. Uvnitř jsou vzdušné a světlé, prostorné ale hlavně bezbariérové. Výtah v domě je přístupný i z venku nebo z podzemní garáže. 

Nájemní byty v Krnově jsou malometrážní, vybaveny kompletní moderní kuchyňskou linkou s a prostornou koupelnou, otevřené možnosti vybavit vlastním nábytkem dle výběru.


 

Byty k pronájmu v Krnově jsou velikosti převážně 1+kk s balkonem nebo prostornější 2+kk s lodžii ideální např. pro manželský pár.Nájemní byty jsou dostupným bydlením určeným pouze pro starší osoby. Jsou zcela bezbariérové s dostatkem světla a prostornými společnými chodbami.

máte zájem o byt?

klikni a zjisti jaký byt je právě dostupný

byt 1 +kk a byt 2+kk

Nabízíme k pronájmu prostorné a světlé byty, v domě s výtahem. Byty jsou bezbariérové a vhodné pro starší osobu nebo starší manželský pár.
zjisti více

Jake je bydlení v REZIDENCI KRNOV

Rezidence Krnov  nabízí soběstačným seniorům komfortní, bezpečné a cenově dostupné bydlení v malometrážních bytech. Byty jsou určeny seniorům nejen z Krnova a okolních obcí, ale všem, kteří preferují poklidné a bezpečné bydlení v bezbariérových bytech přímo ve městě s plnou občanskou vybaveností. Celkem 24 bytů je umístěno v čtyřech nadzemních podlažích, zaručujících soukromí a pohodlí jejich obyvatelům. Domy jsou postaveny v nadstandardní stavební kvalitě zajišťující nízkonákladové bydlení. 

Každá osoba bydlí v pronajatém bytě samostatně nebo případně s blízkou osobou. Byt si může vybavit vlastním nábytkem a oblíbenými dekoracemi.  Obyvatelé mohou samozřejmě také přijímat návštěvy a žít režimem, který jim vyhovuje. Byty o ploše od 36 m2 do 56 m2. Téměř všechny byty májí k dispozici vlastní balkón nebo lodžii. Všem seniorům jsou k dispozici  parkovací místa pro automobily. 

 

Pro seniory, kteří uvítají pomoc při každodenních činnostech, je zajištěna prostřednictvím třetího subjektu prověřená   pečovatelská služba a asistenti sociální péče. Více o službách a možnosti čerpat příspěvek na bydlení zde.

5/5

Více fotografii našich bytů najdete ve fotogalerii.

Máte zájem o nájemní bydlení v REZIDENCI KRNOV

Máte zájem o volný byt ? Máte nezávaznou poptávku protože přestěhování teprve máte v plánu a informace jste nenašli na našich stránkách?