nájemní bydlení pro seniory

Nájemní bydlení pro

REZIDENCE Ostrava-Hrabová

Co je cílem naší společnosti:

Dlouhodobě se věnujeme rezidenčnímu nájemního bydlení pro seniory v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. 

Naše  již zabydlené REZIDENCE najdete vě městech Ostrava-Hrabová, Krnov a Bruntál, v lázních Slatinice u Olomouce nebo v krásné přírodě Jeseníků

Co je projekt REZIDENCE Ostrava- Hrabová:

 Celý projekt je koncipován jako rezidenční bydlení zejména pro starší osoby, převážně od šedesáti let. Rezidence Ostrava-Hrabová nabízí nové bezbariérové nájemní bydlení ve třech bytových domech s výtahem. Našimi nájemníky budou, stejně jako i v jiných naších Rezidencích, většinou stále aktivní, samostatní a soběstační senioři, kteří si váží klidného a bezpečného bydlení mezi svými vrstevníky. Rezidence Ostrava-Hrabová je novostavbou splňující přísná kritéria nízkoenergetických staveb,  a tak měsíční náklady na bydlení jsou velmi nízké.  

Pro ty nájemníky, kteří mají již nyní nebo v budoucnu mohou mít sníženou pohyblivost, máme připravených 24 upravitelných bytů, které umožňují bydlení i lidem se zhoršenou mobilitou.

Součástí areálu je i dostatek parkovacích míst, altány k posezení, lavičky a parková výsadba.

Kde se REZIDENCE Ostrava-Hrabová nachází:

Nájemní bydlení v Rezidenci Ostrava-Hrabová se nachází v soukromém areálu o velikosti 5500m2 v blízkosti sídliště Šídlovec a bezprostředním sousedství cyklostezky a stezky pro pěší. Autobusová zastávka je vzdálená jen několik desítek metrů a pouze jednu zastávku autobusu je vzdálená obchodní zóna s hypermárketem Tesco. Několik minut pěší chůze Vás zavede do knihovny, na poštu, na nákup potravin v COOP nebo i do restaurace. Bydlení v REZIDENCI pro seniory teprve čeká kolaudace a tak je nejlepším popisem současné adresy roh ulic Paskovská a Domovská. 

Jaké bydlení u nás najdete:

K dispozici je nájemní, plně bezbariérové bydlení v domě s výtahem. V každém z domů je 19-27 bytů o různých velikostech nejmenšího, a tedy i nejlevnějšího 1kk bez balkonu, přes nejžádanější byty 1kk  větší 2kk ve variaci s balkonem, až po velmi prostorné byty v podkroví o dispozici 3kk. 

Cena za bydlení se různí dle výběru bytu a začíná od 6500Kč (nájemné bez záloh na služby spojené s bydlením ).

V celém areálu REZIDENCE naleznete celkem 69 bytů o velikostech  od 29m2 do 87m2. Byty jsou nekuřácké a areál Rezidence nabízí klidové zóny ve společné zahradě s posezením a parkovými úpravami. 

Jáké služby jsou k dispozici a je v domě pečovatelská služba:

Rezidenčnímu bydlení pro seniory se věnujeme již od roku 2015. Nejsme seniorský dům s trvalou pečovatelskou službou a tak Váše poplatky za bydlení nejsou vyšší než v běžném bytě a řídí se pouze Vaší osobní spotřebou. V domě je správce, který se v pravidelných intervalech stará o technické potřeby nájemníků spojených s bytem, úklid společných prostor a údržbu domů a zahrady.

Pokud ještě nejste občany Ostravy-Hrabové, po sepsání nájemní smlouvy si můžete přihlásit trvalý pobyt a v případě nízkého důchodu Vám můžeme pomoci s vyřízením příspěvku na bydlení. 

Potřebujete -li občasnou zdravotní péči nebo jen úklid, donést uvařené jídlo nebo ostříhat, poradíme s výběrem služeb, které můžete objednat až ke dveřím domu. Vše pro Vaše pohodlí a spokojenost.

Kdo jsou naši budoucí nájemníci:

Primárně je bydlení určené pro samostatné seniory nebo páry, kteří nepotřebují bydlení se zdravotní péčí a rádi by bydleli v novém, cenově dostupném  bytě bez bariér a v blízkosti veškeré občanské vybavenosti.

Nabídka Vás zaujala a co dál:

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Jsme Vám k dispozici po dohodě.  Provedeme Vás nabídkou nájemního bydlení a pomůžeme s výběrem bytu na míru Vaším požadavkům a individuálním potřebám.