Rezidence Nová Véska

0
počet nájemních bytů
29
volné byty
0
počet nájemníků
REZIDENCE NOVÁ VÉSKA
obsazenost 100%

Máte zájem o nájemní bydlení
v některé z naších REZIDENCÍ

Vybrali jste si některý z našich bytu? Máte pouze nezávaznou poptávku? Stěhování teprve zvažujete a chcete poradit nebo se jen zeptat?
Evidujeme i budoucí rezervace, stačí nám nahlásit kdy se plánujete stěhovat a hlídáme volné byty za Vás.
Neváhejte nám na sebe nechat kontakt vyplněním formuláře, ozveme se Vám garantovaně zpět!
Nezapomeňte uvést o jakou REZIDENCI máte zájem.

Všechny byty byly postaveny s ohledem na specifické potřeby seniorů. Jedná se o malometrážní byty s širokými dveřmi, dostatkem světla a s prostornými společnými chodbami.

Rezidence Nová Véska nabízí soběstačným seniorům komfortní, bezpečné a cenově dostupné bydlení v malometrážních bytech. Byty jsou určeny seniorům nejen z Bruntálu a okolních obcí, ale všem, kteří preferují poklidné a bezpečné bydlení v bezbariérových bytech obklopených přírodou a přitom v dosahu okresního města s plnou občanskou vybaveností. Celkem 29 bytů je umístěno v šesti přízemních bytových domech, zaručujících soukromí a pohodlí jejich obyvatelům. Domy jsou postaveny v nadstandardní stavební kvalitě zajišťující nízkonákladové bydlení. Každý senior bydlí v pronajatém bytě samostatně nebo případně s blízkou osobou v bytě 2+kk. Byt si může vybavit vlastním nábytkem a oblíbenými dekoracemi. Na vyžádání může být byt pronajímán kompletně zařízený. Obyvatelé mohou samozřejmě také přijímat návštěvy a žít režimem, který jim vyhovuje. Byty o ploše od 26 m2 do 46,8 m2Každý byt má k dispozici vlastní terasu s přímým výstupem z pokoje. Všem seniorům jsou k dispozici společenské prostory a 21 parkovacích míst pro automobily. Součástí zabezpečeného areálu jsou okrasné a ovocné zahrady, které jsou volně přístupné a určené k posezení a odpočinku. Pro seniory, kteří uvítají pomoc při každodenních činnostech, je zajištěna prostřednictvím třetího subjektu prověřená   pečovatelská služba a asistenti sociální péče. Více informací o naší REZIDENCÍ NOVÁ VÉSKA klikněte zde.

ADRESA

hledej REZIDENCI na mapě

Telefon

+420 724 111 444

E-mail

info@vyhodnebydleni.cz