V okolí malebné chráněné krajiny Jeseníky jsme zabydleli REZIDENCI NOVÁ VÉSKA

Lokalita: NOVÁ VÉSKA

Část obce: Staré Město
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál
Správní obvod: Bruntál
GPS souřadnice: 50.014505N, 17.409313E
Počet obyvatel: 100

máte zájem o byt?

klikni a zjisti jaký byt je právě dostupný

byt 1 +kk a byt 2+kk

Nabízíme k pronájmu prostorné a světlé byty, v domě s výtahem. Byty jsou bezbariérové a vhodné pro starší osobu nebo starší manželský pár.
zjisti více
Kvalitní bydlení v souhře s přírodou. Na co všechno se v okolí můžeme těšit?
CHKO Jeseníky –  Chráněná krajinná oblast s jedinečnou faunou a florou. 
Malá Morávka – Obec s vesnickou památkovou zónou nabízející množství rekreačního a sportovního vyžití včetně turistiky, cykloturistiky a lyžování. 
Karlova studánka – Lázeňská obec s minerálními prameny, bazénovým komplexem s vodoléčbou a termoterapií. V blízkosti se nachází naučná stezka Bílá Opava.
Slezská Harta – Údolní nádrž na řece Moravici sloužící k rekreaci i ke sportovnímu rybolovu.
Uhlířský vrch – Jedna z nejmladších vyhaslých sopek
na našem území s barokním poutním kostelem a Lipovou alejí s křížovou cestou a mnoho dalšího.
O přírodních krásách atraktivního okolí a tipech na výlet a aktuálním počasí čtěte více zde.

 

 

 

 

V malebné horské vesničce v Jesenických horách jsme pro vás v roce 2015 postavili REZIDENCI NOVÁ VÉSKA. Krásná a klidná vesnice v přírodě nabízí nadstandardní bydlení pro nájemníky kteří ocení nejen zdravý horský vzduch a soukromí, ale i velmi zajímavé okolí a perfektní dostupnost. Uzavřená zahrada velikosti 6000m2 poskytuje naprosté soukromí a bezpečnost pro 6 řadových přízemních domů. Každý z těchto domů obsahuje 4 a maximálně 5 samostatných přízemních bytů s výstupem na vlastní část zahrady a terásky.

Právě obsazeno 93%

Rezidence Nová Véska nabízí soběstačným seniorům komfortní, bezpečné a cenově dostupné bydlení v malometrážních bytech. Byty jsou určeny seniorům nejen z Bruntálu a okolních obcí, ale všem, kteří preferují poklidné a bezpečné bydlení v bezbariérových bytech obklopených přírodou a přitom v dosahu okresního města s plnou občanskou vybaveností. Celkem 29 bytů je umístěno v šesti přízemních bytových domech, zaručujících soukromí a pohodlí jejich obyvatelům. Každý senior bydlí v pronajatém bytě samostatně nebo případně s blízkou osobou (manžel/ka, kamarád/ka, atd..) v bytě 2+kk. Byt si může vybavit vlastním nábytkem a oblíbenými dekoracemi. Obyvatelé mohou samozřejmě také přijímat návštěvy a žít režimem, který jim vyhovuje.